Asistente medicale Germania

4Future

Job expirat

RESPONSABILITATI

Va oferim acum posibilitatea sa lucrati in domeniul medical pentru clinici si spitale in Germania. Este nevoie de asistenti medicali cu experienta in : neurologie, radiologie, anestezie, chirurgie, interne, ginecologie, pediatrie si alte specializari.

Acest program este GRATUIT pentru aplicanti!
NU exista taxe sau comision de plasare!

CERINTE

• Nivel B2 de comunicare orala pentru limba germana (si certificat, daca este posibil de la Institutul Goethe, care sa ateste acest nivel de cunostiinte) si limba engleza de baza;
• Studii finalizate in domeniul medical;
• Diplomele si documentele justificative sa fie traduse in limba germana si legalizate – serviciu oferit de biroul nostru de traduceri la un pret redus;
• Varsta maxima de 50 de ani; aspect fizic placut si stare de sanatate buna;
• Posibilitatea de a emigra in Germania, impreuna cu familia;
• Posibilitatea pentru specializare suplimentara in Germania.

BENEFICII OFERITE

• Salarul se negociaza cu angajatorul in functie de experienta si specializare.
• Salariile sunt intre 800 – 2000 euro la care se adauga plata orelor de noapte si a altor servicii prestate.

DESCRIEREA FIRMEI

Firma plasare forta de munca,Birou de traduceri