Asistenta medicalá generalista

Netjobs4u

Job expirat

RESPONSABILITATI

Germania in cea mai mare retea de aziluri de batrini cauta Asistent Medical Prezentare prin CV cu poza pass in limba germana si certificat de asistent medical generalist / pregatire echivalenta pt cei care au terminat cursul inainte de 2007.
pentru mai multe detalii legate de oferta noastra asteptam sa ne conectati pri emai d.szeifert@netjobs4u.eu si la telefonul: in limba germana+4917688487599 sau in limba románá +36302942741 .

Asistent medical generalist in Germania

CERINTE

• Candidatul trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii
• studii finalizate de asistent medical generalist-diploma , calificare
• cunoasterea limbi germane la nivel A1-A2
• conditie fizica buna
• experienta in domeniu seriozitate empatie

BENEFICII OFERITE

• Ceea ce va oferim:
contract legal cu azilul de batrini
acces la toate beneficile sociale si medicale din Germania
• Curs de limba germana cu ajutor financiar pentru a avansa cit mai repede in cunoasterea limbii.
• salariul (1750-1800 euro bruto + suplimente pina la naturalizare,)dupa naturalizare 2300-2500 euro bruto+ suplimente.
• oferim ajutor in naturalizarea diplomelor
• cazare cu ajutor financiar 200-300 euro/luna
• Posibilitate de avansare in in functii de conducere
• Loc de munca cu technologie moderna.
• contact in permanenta cu colegi care vorbesc germana ,maghiara,romana

DESCRIEREA FIRMEI

asistent medical generalist in Germania