Asistent Medical Generalist pentru Germania

Makro Mikro

Job expirat

RESPONSABILITATI

Retea germana de clinici si azile de batrani cauta:

Asistent/a medical/a pentru azile de batrani.

Reteaua germana ofera contracte de munca pe perioada nedeterminata.
Daca planuiati sa va stabiliti in Germania, acum aveti cea mai buna ocazie.

Nu percepem nici un fel de comisioane pentru serviciile oferite.

CERINTE

- ABSOLVENTI DE SCOLI POSTLICEALE SAU CU STUDII UNIVERSITARE CU CALIFICAREA DE ASISTENTI MEDICALI GENERALISTI
-Experienta in domeniu nu este importanta
-nu sunt necesare cunostiinte de limba germana, dar este de la sine inteles ca aceasta va trebui invatata in cel mai scurt timp.

BENEFICII OFERITE

1) salariul se negociaza individual cu angajatorul

2) in functie de experienta si aptitudini se poate cistiga intre 2000 si 3000 euro lunar

3) se lucreaza in 3 ture si deci se platesc sporuri si bonusuri suplimentare conform legislatiei germane. In functie de aceasta desigur creste si cistigul dvs. net. Se pot lucra ore suplimentare la cererea angajatului.
4) Impreuna cu firma germana, organizam un program international de integrare astfel incit adaptarea dumneavoastra in Germania impreuna cu familia dvs.(dupa caz) sa fie cit mai comoda si usoara.

5) Impreuna cu angajatorul suntem de asemenea la dispozitia dvs. in Germania pentru orice probleme de orice natura, in cadrul serviciilor oferite de firma noastra, pentru a va face integrarea cit mai confortabila.

DESCRIEREA FIRMEI

In urmatoarele domenii oferim servicii:

Sprijin in formarea unei firme
Retea de contacte si de consultanta