Artist tatuator

silverhand.ro SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Nr. anunț: TAT/DE-0701
Locul de muncă: Germania, Fulda
Urgent!
UN LOC DE MUNCĂ SIGUR CU SILVERHAND.RO, IMEDIAT! FĂRĂ COMISION, SIGURANȚA UNEI COMPANII INTERNAȚIONALE DE ÎNCREDERE!
SILVERHAND.RO este o agenție de mediere locuri de muncă cu contracte serioase în Germania.
Suntem specializați pe medierea de personal calificat si necalificat către societăți de prestigiu din Germania. Noi oferim candidaților noștri condiții foarte atractive de muncă și un angajator de încredere iar serviciile noastre sunt complet gratis!
Pentru clientul nostru renumit din zona Frankfurt/Hessen căutam urgent pentru angajare de lungă durată un
ARTIST/Ă TATUATOR- TATTOO ARTIST
Sarcinile Dvs:
-Consilierea clienților cu privire la tatuaje
-Executarea tatuajelor după modele sau conceptul Dvs. propriu la cererea clienților

CERINTE

Profilul Dvs:
- Cunoștințe bune de limba germană( vor fi testate de referenții noștri în timpul discuției telefonice)
- Experiență minimă în domeniu
- Mașina personală este un avantaj
- Îndemânare
- Spirit de muncă individuală
- Capacitate de comunicare, implicare, capacitate de muncă în echipă

BENEFICII OFERITE

- Salariu lunar 1500 Euro, net
- Cazare asigurată si plătită de către angajator
- Contract de muncă legal în Germania
- Toate asigurările obligatorii in Germania plătite
- Drept la concediu conform prevederilor legale din Germania
- Consiliere din partea echipei noastre