Angajez sofer

sc Dinamic Cars 2015

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajez soferi transport marfa 3.5 t, duba, cu experienta in transportul international de marfuri-intracomunitar !

Cerinte:
-capacitatea de a utiliza sisteme de navigatie pe baza de coordonate GPS
- capacitatea de a conduce in regim expres si in timpi prestabiliti
- seriozitate si determinare
- cunostinte in completarea documentelor necesare transportului de marfa intracomunitar
-se sta plecat minim 6 saptamani.

Se ofera:
-contract de munca cu forme legale,
-seriozitate in relatiile contractuale,
-salariu atractiv,
-conditii de munca intr-un mediu normal bazat pe criterii de performanta,
-inventar complet pentru desfasurarea activitatilor de transport.

CERINTE

Cerinte:

DESCRIEREA FIRMEI

transport marfa international