Angajam stivuitoristi GERMANIA

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- Asigura si supravegheaza incarcarea/destivuirea marfurilor;
- Executa transportul marfurilor pe rutele si traseele indicate, eliminand intreruperile nejustificate;
- Asigura si supravegheaza descarcarea/stivuirea marfurilor;
- Executa orice alte dispozitii date de superiorul ierarhic direct sau de supraordonatii acestuia in realizarea strategiilor pe termen scurt ale companiei in limitele respectarii temeiului legal;
- Verifica conditiile tehnice ale principalelor sisteme ale vehiculului ;
- Efectueaza curatenia interioara si exterioara a vehicului zilnic ;
- Verifica si completeaza nivelul de combustibil al utilajului ;
- Localizeaza si analizeaza defectele aparute la utilaj ;
- Intervine prompt pentru evitarea sau limitarea efectelor în caz de avarie; după eliminarea pericolului, informează şeful de formaţie şi participă în continuare la remedierea defecţiunilor.

CERINTE

Aptitudini necesare ocuparii postului:
- Seriozitate
- Responsabilitate
- Ambitie si dorinta pentru a atinge performanta

Cerinte:
- Calificare
- Autorizatie
- Experienta anterioară minimum 1 an
- Cunostinte bune de limba germană - OBLIGATORIU
- Persoană serioasă, muncitoare.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- Salariu: 1000-1400 net euro/lunar

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!