Angajam 2 muncitori calificati cu experienta in constructii(amenajari interioare-trockenbau) pentru munca in Germania

SC LANGER PERSONAL CONSULTING SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Experienta in constructii(amenajari interioare-trockenbau) .

CERINTE

- Experienta in domeniu, minim 5 ani
- Calificare in domeniu
- Fara probleme de sanatate;
- Fara probleme cauzate de consumul de alcool;
- Este necesara cunoasterea unei limbi straine(germana/engleza;incepator-mediu);
- Carnet de sofer
- Disponibilitate pe termen lung.
- cv cu o fotografie recenta

BENEFICII OFERITE

- Se ofera un contract de munca pe 12 luni, cu o proba de lucru de 2 saptamini(platita 10 euro/ora)
- Contractul de munca este cu angajare in Germania

Comisionul angajatorului este de 200 de euro(plus TVA)/luna

SC Langer Personal Consulting SRL este o companie nou infiintata in ianuarie 2012 care activeaza in domeniul resurselor umane si are ca obiect de activitate plasarea fortei de munca exclusiv pe teritoriul Germaniei in diferite domenii! Activitatea se adreseaza atat persoanelor fizice in cautarea unui loc de munca, cat si angajatorilor. Compania detine doua puncte de lucru: Romania si Germania