Angajăm frezor CNC Germania

SC EUROPIC INTERIM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Capabil de a lucra independent și de a utiliza masinile de operare
-Asigurarea procesului de fabricare fără probleme și verificarea calițtii produselor fabricate
- Cunoașterea și interpretarea desenelor tehnice cunoașterea modului de programare și funcționare a utilajelor cu comandă numerică CNC,strungurilor, echipamentelor, dispozitivelor și verificatoarelor utilizate;
• interpretarea și citirea dimensiunilor cotate într-un desen de ansamblu sau de execuție;
• urmărirea permanentă a aplicării parametrilor de calitate impuși prin procedurile specifice sau prin instrucțiunile tehnologice;
• poziționarea și reglarea piesei pe strungul sau freza CNC, urmând instrucțiunile și regulile prescrise;
• verificarea programelor selectate pe strungurile sau frezele CNC pentru a corespunde indicațiilor gamei de fabricație

CERINTE

-cunoasterea programului Heidenhain
-să cunoască operare Master CAM
-cunostințe limba germană sau engleză nivel conversațional
-Permis conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

-Salarizare 1800 euro net
-Angajare în România cu detașare în Germania
-Cazare asigurata,transportul din România în Germania și retur pătit de angajator pe toata durata contractuală.
-Transportul asigurat pe teritoriul Germaniei de la cazare la locul de muncă cu mașină de serviciu
-Contractul se face pe 3 sau 6 luni cu posibilitate de prelungire
Există și varianta angajării directe in Germania,în acest caz salarizarea este 2100 euro net din care angajatul își plătește cazarea și transportul
Așteptăm CV-uri la adresa de e-mail office@europic.ro

Suntem o societate de agenti de muncă temporară care pune la dispozitia clienților muncitori calificați sau necalificați după caz.