Specialist montaj Belgia/ Olanda

Europakraft Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societatea Europakraft Jobs recruteaza personal pentru angajator in domeniul constructiilor industriale, constructiilor din otel, panourilor fotovoltaice pentru postul de Specialist montaj.

Angajatorul este o întreprindere de dimensiuni medii, cu 40 de angajați, care vă poate oferi cele mai bune condiții pentru a putea lucra în mod profesional in urmatoarele domenii:
- Construcții oțel;
- Construcții conducte;
- Sisteme de prevenire a incendiilor;
- Construcții utilaje industriale;
- Acoperișuri industriale;
- Panouri fotovoltaice;
- Lucrări de demolare și renovări;
- Construcții fațade.

CERINTE

- Capacitatea de a lucra la înălțime;
- Capacitatea de a lucra pe cont propriu;
- Capacitatea de a lucra pe o perioadă de mai multe săptămâni consecutive;
- Carnet de conducere (categoria B);
- Indemânare practică;
- Poftă de muncă;
- Cunoștințe de limba germană sunt necesare (cel puțin o persoană dintr-o echipă trebuie să dispună de acestea).

BENEFICII OFERITE

Mod de lucru: 3 săptămâni lucrate consecutiv / 1 săptămână liberă (poate varia după consultare cu angajatorul).

- Echipament asigurat de catre angajator;
- Cazare asigurata de catre angajator, contra cost;
- Program de 10- 12 ore/zi (posibil si in weekend);
- Salarizare de 9 euro/ora;
- Diurna 44 euro/ zi lucratoare;
- Sansa la o carieră în domeniu;
- Condiții de muncă impecabile;
- Muncă într-un cadru internațional;
- Proceduri de lucru bine puse la punct.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare personal pentru munca in strainatate.