AJUTOR DE BUCATAR - Berlin

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATII POT ALEGE OPTIUNEA DE PLATA A TAXELOR DE MEDIERE DIN SALARIU !!!

Restaurant din GERMANIA selecteaza URGENT o fata pentru postul de AJUTOR BUCATAR.

Principalele RESPONSABILITATI:

- taierea si pregatirea ingredientelor pentru mancare;
- curatarea si taierea materiilor prime;
- pregatirea/gatirea felurilor simple de mancare;
- curatarea veselelor de bucatarie si a ustensilelor;
- curatarea si realizarea ordinii pe tejghele, in camara si camera frigorifica;
- depozitarea pe rafturi a produseler alimentare;
- mentinerea curateniei in bucatarie si in restaurant;
- precum si orice alte activitati pe care le considera angajatorul necesare pentru buna desfasurare a activitatii restaurantului.

Program de lucru:8-10 ore/zi; 6 zile/saptamana;

SE OFERA:

- contract legal de munca pe 6 luni cu posibilitate de extindere;
- salariul: 800 Euro/luna;
- cazare GRATUITA;
- masa GRATUITA;
- asigurarile sociale sunt platite de catre angajator;
- monitorizare pe toata perioada contractului;
- plecare URGENTA.

CERINTE

- cunostinte de limba germana la nivel mediu/avansat;
- se cere diploma de bucatar;
- experienta de minim 6-12 luni pe pozitia dorita;
- persoana selectata trebuie sa fie muncitoare, rezistenta la munca si la program prelungit;
- comunicativa, zambitoare, profesionista si politicoasa cu clientii si cu colegii.

Documente necesare pentru inscriere:
a) Copie buletin
b) Copie pasaport
c) Certificat de nastere – copie + traducere legalizata in engleza
d) Certificat casatorie/divort (daca e cazul) – copie + traducere legalizata in engleza
e) Cazier judiciar + traducere legalizata in engleza
f) Adeverinta medicala”clinic sanatos si apt de munca din punct de vedere psihic si fizic” – eliberata de medicul de familie
g) 2 Referinte de la locurile de munca anterioare (in engleza)
h) Copie – ultima diploma studii
i) Copie – Carte de munca / Adeverinte de munca
j) o poza tip pasaport si o poza tip 9/13 la tinuta office

BENEFICII OFERITE

COSTUL PROGRAMULUI:

A) Taxa de procesare a dosarului : 360 RON – se plateste la inscrierea candidatului.

B) Comisionul agentiei - In functie de momentul pe care il alegeti pentru plata acestui comision, alegeti una din variantele de mai jos care considerati ca va avantajeaza mai mult:

- VARIANTA 1: 375 EURO - Se plateste la semnarea contractului de munca, inainte de plecarea din tara.
- VARIANTA 2: 600 EURO - Se plateste din primul castig salarial.
- VARIANTA 3: 750 EURO - Se plateste in 3 rate lunare, din castigul salarial, cate 250 EURO / luna.

C) Biletul de avion.