Agenti vanzari cosmetice in mall Germania - FARA COMISION!

Head-Hunting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Head-Hunting recruteaza tineri cu foarte bune abilitati de comunicare, dinamici, ambitiosi, perseverenti, pentru a vinde cosmetice in cele mai mari mall-uri din Londra si alte orase mari din Marea Britanie si Germania.

Castigurile agentilor de vanzari plecati prin intermediul nostru sunt intre 1500 – 2500 lire/luna, pe baza de comision cuprins intre 20%-30%.
Pentru prima luna companiile de cosmetice ofera o suma minima garantata de 600 lire.

Firmele va vor ajuta sa va obtineti NI number si dupa un an puteti aplica pentru a obtine yellow card – UK.

NU SE PLATESTE NICI UN FEL DE COMISION SAU TAXA!

Se poate pleca si in cuplu!

Cazarea este asigurata contra cost in apartamentele firmei, complet utilate si mobilate modern, cu TV, cablu si internet, 2 persoane in camera.

Costul chiriei este intre 80-90 lire/ saptamana/pers., in functie de locatie, 2 persoane in camera, costul include si plata utilitatilor.
Nu se plateste chirie la sosirea in Anglia, un reprezentant al companiei va asteapta in aeroport si va insoteste la apartament.

Transportul se deconteaza dupa 60 de zile lucrate, in limita a 100 lire.

Toate interviurile se vor desfasura pe Skype, cu camera web.
In cadrul primului interviu, cu firma noastra, va vom face o prezentare in detaliu a ofertei, primii candidati recrutati de catre noi lucrand in Anglia din octombrie 2011.

CERINTE

- limba engleza nivel mediu - Anglia
- limba engleza nivel mediu + limba germana nivel mediu - Germania
- experienta in promotii, vanzari sau servicii de infrumusetare reprezinta avantaj,
- dorinta de a castiga cat mai mult,
- perseverenta,
- personalitate dinamica,
- foarte bune abilitati de comunicare.

Numai candidatii selectati vor fi contactati.

Firma de recrutare personal acreditata pentru angajari in tara si strainatate.