Agent Paza si Protectie, supraveghetor obiectiv de paza în Germania

Societate Globwork Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie germana de paza cu acoperire nationala angajează şi şcolarizează agenţi de pază şi ordine în vederea

obţinerii de atestat. (Prioritate au cei cu atestat sau certificat de paza) Recrutam numai persoanele serioase care

isi dau interesul....Limba germana nu este obligatorie.
Salariu:1100€ in mana. Program in ture. Contract de muncă şi vacanţe plătite. Pentru informatii suplimentare,

trimite-ti un CV pe e-mail cu subiectul "Agent Paza".

CERINTE

Nivel carieră:

-inaltime minima 1.70
-minim 10 clase + sc. Profesionala
-fara antecedente penale
-Fără experienţă

BENEFICII OFERITE

Cazarea asigurate de catre angajator gratuit.

S.C. Globwork S.R.L. de intermediere forta de munca este o companie moderna avand vocatia unui partener profitabil

care respecta si transmite prin serviciile sale standarde profesionale de calitate.Obiectivul nostru principal este

sa oferim un serviciu profesionist, calificat si sa sustinem permanent un program de imbunatatire de a oferi un loc

de munca nedeterminata in strainatate.