Administrator proprietate

Europakraft Jobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societatea Europakraft Jobs înființată în anul 2011 cu obiect principal recrutarea, selectarea și plasarea forței de muncă în străinătate recrutează personal pentru diverși angajatori ai Republicii Federale Germane.

Recrutam: Administrator proprietate- Hausmeister pentru zona Seiwerath

Responsabilitati:
- intretinerea si administrare curtii, gradinii
- ingrijirea locuintei
- hranirea animalelor

CERINTE

- experienta in prelucrarea lemnului poate constitui avantaj
- cunostinte de limba germana la nivel conversational
- seriozitate, punctualitate

BENEFICII OFERITE

Oferta:
- contract de munca pe perioada nederminata si asigurare in Germania
- salarizare de 800 euro NET/ luna
- cazare asigurata gratuit (casa disponibila in cazul in care doriti sa va stabiliti cu familia)
- consultanta gratuita in obtinerea tuturor beneficiilor ca angajat in statul german.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare personal pentru munca in strainatate.