23 Iunie: Fierar-betonist în Germania! 1500 NET + cazare! Comision zero!

SC PERSONAL INTER AVANT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Fără comision!
NU percepem tarif pentru mediere!

Avem nevoie urgentă de un fierar-betonist cu experienţă în domeniu, care să cunoască limba germană pentru un angajator de prestigiu din Germania!

Condiţii oferite:
- loc de muncă sigur pe termen lung
- contract de muncă legal cu drepturi depline în Germania
- salarizare: de la 1500 Euro NET/lună
- cazare gratuită şi asigurare medicală.

NU IMPUNEM ŞI NU ASIGURĂM TRANSPORT!
Plecările se fac pe cont propriu!

CERINTE

CERINŢE:
- limba germană nivel mediu conversaţional (40%)
- experienţă în domeniu
- seriozitate şi disponibilitate rapidă pentru plecare

Detalii suplimentare la telefon: 0754059286, 0355/429260 sau 0749044785

BENEFICII OFERITE

Personal Inter Avant este o companie ce se ocupă de recrutarea de personal pentru angajatorii noștri din occident, pentru ca aceştia sa economisească timp în favoarea organizării altor activităţi specifice propriilor companii.