Web Designer/Photoshop

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Specializata in crearea de software pentru piata IT din Romania si din strainatate, Active Design asigura servicii de calitate, rapide si eficiente, avand un portofoliu consistent de clienti importanti. Active Design este un reper pe piata IT inca din 2006, urmarind constant excelenta serviciilor furnizate, extinzandu-si reteaua de noi parteneri si cautand noi oportunitati

CERINTE

Simt artistic si creativ bine dezvoltat
Atentie la detalii
Cunostinte de baza de coloristica, compozitie
Cunostinte avansate de folosire a instrumentelor grafice (Photoshop si Illustrator)
Cunostinte avansate in aplicarea conceptelor web 2.0
Propune si implementeaza concepte de design pentru realizarea sau imbunatatirea site-urilor WEB
Comunica cu celelalte departamente ale companiei pentru realizarea optima a solicitarilor acestora.

BENEFICII OFERITE

Salariu bun
Bonusuri în funcţie de performanţe
Atmosferă relaxată
Proiecte interesante şi variate
Timp alocat săptămânal pentru cercetare şi dezvoltare
Smartphone/tableta/laptop/bicicleta etc (la alegere), pus la dispozitie la implinirea a 2 ani in firma