vanzari / key account manager / director vanzari

BESIGN CONCEPT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-cauta noi clienti, identifica nevoile acestora, intocmeste oferta si solutii singur sau impreuna cu colegii (design si productie), convinge clientii, incheie vanzarea și le multumeste;
-prospectare piata;
-intocmeste contracte, facturi si incaseaza avansurile si lucrarile efectuate;

CERINTE

-tinuta office/business;
-persoana extrovertita;
-din momentul angajarii devine obligatoriu citirea a cel putin 1 carte lunar recomandata de director și ascultarea de programe CD/DVD.

BENEFICII OFERITE

-functie de nevoile fiecarei persoane si de ce poate oferi compania. Dar inainte de a cere, demonstrati ce ne puteti voi oferi.
Bonus generos din vanzari.
Persoana care se va dezvolta cel mai mult pe sine si compania, isi va putea forma o echipa si la nivel national si va putea negocia pentru actiuni in cadrul companiei.

DESCRIEREA FIRMEI

- productie publicitara