Tehnician montaj

Neptune RH

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentia de recrutare Neptune RH recruteaza pentru un important client francez, un tehnician montaj pentru proiecte industriale si galerii comerciale.
Profilul candidatului :
• Experiență în domeniu de minim 1 an;
• Calificare instalatii electrice/mecanice
• Posesor permis de conducere cat. B
• Capacitate de lucru în echipă şi de concentrare, punctualitate, atitudine proactivă, putere de convingere, spirit de iniţiativă, orientare spre rezultate și atingerea obiectivelor propuse, perseverent, dornic să progreseze pe plan profesional şi personal;
• Abilitati in studierea si intelegerea proiectelor si a planurilor pentru constructii;
• Disponibilitate pentru program prelungit, atunci cand este nevoie

CERINTE

Responsabilităţi

• Răspunde de imaginea companiei pe perioada contractului de munca
• Răspunde de comportamentul civic, de imaginea, de echipamentul de protectie, folosit pentru fiecare risc in parte, si de calitatea serviciilor prestate.
• Răspunde de integritatea si salubritatea utilajelor de lucru primite.
• Răspunde de materialele si echipamentele puse in opera

BENEFICII OFERITE

Beneficii :
• Pachet salarial motivant in functie de experienta;
• Oportunităţi de dezvoltare într-o firma în continuă ascensiune ;
• Şanse reale de dobândire a cunoştiinţelor tehnice, aprecierea performanțelor obţinute;
• Colectiv tânăr, dinamic, orientat spre rezultate;
Locatii: Braila, Galati

Agentie de recrutare franceza in domenii precum: constructii, aeronautica, comert si servicii.