Responsabil de Recrutare

HEAD HUNTER\'S MMV

Job expirat

RESPONSABILITATI

- anticiparea nevoii de personal;
- dezvoltarea mijloacelor de prospectare si de comunicare pentru atragerea de candidati
- redactarea si difuzarea anunturilor de recrutare pe diverse situri si in presa locala;
- selectarea candidatilor, animarea sedintelor de grup si sustinerea intalnirilor de recrutare;
- sa garanteze aplicarea procesului de recrutare si sa implementeze indicatorii de performanta ca si actiuni corective.

CERINTE

- studii universitare: preferabil psihologie sau merketing;
- experienta intr-un post similar sau intr-o agentie de recrutare
- cunoasterea limbii franceze la nivel avansat scris/vorbit
- responsabilitate si implicare
- autonomie rigurozitate, reactivitate
- bune calitati de redactare
- cunoasterea pachetului MS Office.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant.

Servicii de Recrutare & Resurse Umane la cele mai inalte standarde.
Serviciul HEAD HUNTER\'S MMV va sta la dispozitie.