REPREZENTANT VANZARI IT - CLIENTI PERSOANE JURIDICE

RESURSE UMANE Recrutare & Selectie

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie cu peste 10 ani de experienta pe piata IT in : proiectarea, implementarea si integrarea de sisteme informatice, servicii de service pentru sisteme IT, asamblarea de sisteme de calcul, cablare structurata, comercializarea echipamentelor periferice, electronice si de calcul. Persoana selectata va avea ca principale responsabilitati:

Elaboreaza strategii de vanzare si identifica segmentele tinta.

Relationare clienti – persoane juridice. Identifica nevoile acestora si le transforma in solutii. Coordoneaza derularea ofertelor catre acestia.

Mentine si dezvolta parteneriate pe termen lung.

Supervizeaza derularea contractelor.

Intocmirea de rapoarte de analiza a rezultatelor.

Propune adaptarea strategiilor de vanzare la contextul pietei

CERINTE

Studiile superioare, profil tehnic reprezinta un avantaj.
Experienta minim 1 an in vanzari, intr-o companie de profil - reprezinta un avantaj.
Foarte bune abilitati de comunicare si negociere.
Orientat catre obtinerea de rezultate si eficienta.
Cunostinte solide IT hardware si software .
Posesor permis conducere cat B.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant.
Masina si telefon de serviciu.
Asigurare de viata.
Posibilitati reale de promovare in functie de rezultatele obtinute in primele 6 luni de activitate.

SERVICII de Recrutare si Selectie pentru pozitii entry level, Recrutare si Selectie EXECUTIVA exclusiv pentru pozitii de middle si top management. Administrare optima de personal. Training pentru dezvoltarea abilitatilor personale.
RESURSE UMANE ROMANIA

e-mail: office@rsumane.ro
web: www.rsumane.ro

*** Aplicatia dumneavoastra la acest anunt precum si transmiterea CV-ului pe adresele de e-mail anuntate implica acordul dumneavoastra in ceea ce priveste vizualizarea, analizarea si procesarea datelor dumneavoastra personale de catre reprezentantii RESURSE UMANE si de catre partenerii nostri.