Reprezentant vanzari divizia Scule si Utilaje pentru constructii - GALATI

S.C. TRITON TOOLS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intretine si dezvolta portofoliul de clienti;
- isi asuma obiectivele de vanzari primite si le indeplineste;
- viziteaza clientii,rezolva problemele ridicate de acestia;
- raporteaza periodic despre vizitele efectuate;
- participa activ la campaniile de marketing,la implementarea de produse noi.

CERINTE

Iti doresti o cariera in domeniul vanzarilor directe?
Ai cunostinte in domeniul tehnic?
Iti oferim acum ocazia sa te integrezi in echipa noastra de profesionisti!
Vei furniza consultanta de specialitate partenerilor nostri din zona alocata.

Candidatul trebuie sa fie o persoana cu :
-Studii medii sau superioare - de preferat profil tehnic;
-Experienta in domeniul tehnic;
-Buna cunoastere a pietei de scule si utilaje de constructii;
- Bune abilitati de vanzare, personalitate puternica, fire optimista, pro-activa, comunicativa;
- Personalitate orientata spre rezultate;
- Seriozitate maxima, spirit de echipa;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant ,constand in salariu fix si comision;
- oportunitati de dezvoltare profesionala si promovare in cadrul companiei,
- program de instruire la locul de munca;
- loc de munca stabil.

Dealer autorizat pentru marci recunoscute precum Bosch, Makita, Metabo, AEG, Atlas Copco, Telwin, Mahe, Selco, Stone, Enar, Karcher, Stanley, Unior, Hawera, Tytan, SC TRITON SRL asigura desfacerea unei game largi de produse prin intermediul punctelor de lucru din Constanta, Cernavoda, Galati, Urziceni si Ploiesti, cat si cu ajutorul retelei proprii de distributie. Alaturi de sculele electrice si de mana, Compania distribuie si o mare varietate de instalatii si aparatura industriala, elemente de asamblare, feronerie pentru lemn, PAL, PVC si aluminiu, accesorii pentru mobilier si decoratiuni interioare.

Triton doreste sa atraga in echipa sa persoane tinere, dornice sa munceasca intr-un mediu dinamic ?i profesionist.