REPREZENTANT VANZARI

TERAPIA - RANBAXY

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectueaza vizite la toti clientii din zona sa, in concordanta cu ruta si frecventa de vizitare stabilita (saptamanal).
- Asigura o prezenta constanta a produselor la toti clientii din zona sa si urmareste evitarea aparitiei situatiilor ¿¿Out of stock¿¿.
- Urmareste sa construiasca o relatie de afaceri pe termen lung cu toti clientii din zona sa
- Colaboreaza cu Reprezentantul Medical din teritoriu, in scopul introducerii pe piata a produselor noi, in promovare, urmarind cresterea generala a vanzarilor.
- Desfasoara activitati de merchandising

CERINTE

- Studii medii/superioare;
- Permis de conducere categoria B- cu experienta;
- Cunostinte privind procesul de vanzare;
- Experienta in vanzarea si distributia produselor farmaceutice constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Compania noastra ofera excelente posibilitati de dezvoltare a carierei profesionale, programe de training de un inalt nivel si un pachet salarial atractiv.

Cea mai dinamica companie producatoare de medicamente din Romania.