Reprezentant medical Galati

EXPAND HEALTH ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Stabilirea, dezvoltarea si mentinerea relatiei cu medicii din zona alocata
Promovarea produselor companiei la medici
Indeplinirea obiectivelor individuale si contributia la realizarea obiectivelor companiei.
Raportare si comunicare cu conducerea companiei

CERINTE

Absolventi studii superioare (medicina sau farmacie).
Experienta anterioara constituie un avantaj
Atitudine pozitiva, personalitate matur¿, echilibrata, cu excelente abilitati de comunicare
Orientat spre rezultate, sociabil, energic, spirit de echipa
Cunostinte de operare PC (MS - Office) – nivel mediu
Cunostin¿e de limba engleza la nivel mediu
Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru profesionist
Programe de pregatire profesionala.
Pachet salarial motivant si bonus
Instrumente de lucru (masina, telefon mobil)

Expand Health Romania, companie multinationala specializata in management si marketing farmceutic, recruteaza pentru o importanta companie multinationala - Reprezentanti medicali pentru locatiile Pitesti, Cluj, Bihor, Dolj (2), Satu Mare, Timisoara, Bacau, Galati, Brasov, Bucuresti, Ploiesti.