Reprezentant Medical

BIA Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

BIA cauta in numele clientului sau, una din companiile de top in domeniul pharma - Reprezentant Medical pentru zonele: Iasi, Suceava, Botosani, Sibiu, Alba, Galati, Braila

CERINTE

- Studii superioare - medicina, farmacie, biologie, chimie
- Cunostinte de limba engleza la un nivel mediu
- Cunostinte operare calculator
- Competente : o buna intelegere a pietei si a business-ului, orientare catre rezolvare/solutionare a problemelor, organizare si planificare, orientare catre client, comunicare, lucru in echipa
- Domiciliul in: Iasi, Sibiu, Alba, Galati, Braila

BIA Business Intelligence Alliance este prima companie romaneasca de recrutare fondata in anul 1992. In cei 13 ani de activitate BIA a activat ca una dintre cele mai puternice firme de recrutare, realizand o baza de date cu peste 70.000 de candidati care au beneficiat de serviciile BIA.
Ca o consecinta fireasca a dinamicii mediului de afaceri din România, BIA î?i extinde portofoliul de servicii, oferind:
- servicii de salarizare si administrare de personal
- servicii de recrutare si selectie de personal