REFERENT LITERAR

MAIRON HOLDING

Job expirat

RESPONSABILITATI

-traduceri articole DIN si IN limba Engleza
-elaborarea de articole si documentatii pe studii si date deja efectuate
-revizuirea lucrarilor in exprimare literara si gramatica.

CERINTE

-absolvent sau student in an terminal al Facultatii de Litere
-cunostinte avansate de limba Romana si Engleza
-capacitate de sintetizare a lucrarilor ample
-capacitate de dezvoltare a conceptelor sumare
-abilitati de analiza si argumentare
-nivel avansat de cunostinte operare Microsoft Word
-viteza si acuratete in tastarea cu diacritice

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant, integrarea intr-o echipa tanara si puternica.

Distributie si procesare produse metalurgice (tabla, profile, tevi, inox, oteluri speciale) fasonare otel beton din colaci si din bare, comert exterior, transport.
- Marcile reprezentate: MAIRON
- Cifra de afaceri in ultimul an fiscal: 20000000
- Provenienta capital: Romanesc
- Actionariat: Diverse
- Numar de angajati: 200
- Alte informatii: Certificare ISO 9001/2000