REFERENT FACTURARE

MAIRON

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana pe care o cautam va trebui sa:
- intocmeasca facturi / avize in conditii de maxima operativitate si corectitudine
- verifice instrumentele de plata (CEC, BO, OP)
- incaseze numerar si sa emita bonuri fiscale
- arhiveze / tina evidenta formularelor cu regim special si a altor documente cu care lucreaza
- intocmeasca diverse rapoarte
- realizeze punctaje in fisele clientilor

CERINTE

Esti persoana potrivita daca:
- ai experienta de min 2 ani intr-un post similar
- ai studii medii
- respecti procedurile interne
- detii cunostinte avansate de utilizare PC (MS Office) - cunostintele de WizCount reprezinta avantaj
- ai cunostinte solide de contabilitate primara si/sau gestiune
- esti o persoana organizata, rezistenta la stres
- ai o capacitate foarte buna de comunicare si relationare atat cu clientii cat si cu colegii
- dovedesti seriozitate si corectitudine profesionala
- esti atenta la detalii, riguroasa, adaptabila
Atunci trimite-ne CV-ul tau insotit de o fotografie

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea dezvoltarii profesionale in cadrul unei Companii de renume national.

Distributie si procesare de produse metalurgice (tabla, profile, teava, otel beton, oteluri inoxidabile, oteluri cu destinatie speciala). Productie teava sudata, debitare tabla groasa cu oxigaz si plasma, debitare si fasiere tabla subtire, fasonare otel beton din colaci si din bare, carcasare. Comert exterior, transport.
- Marcile reprezentate: MAIRON
- Provenienta capital: Romanesc

Site-urile firmei:
www.mairon.ro si www.mairon-tubes.ro