PROMOTER & REPREZENTANT VANZARI

ELECTROAPARATAJ S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificara pe baza necesarului solicitat de clientii nostii (MITTAL STEEL) a produselor Electroaparataj sau similare din oferta Electroaparataj.
- sustine si promoveaza acestor produse din punct de vedere tehnic si efectuarea comenzilor conform necesarelor solicitate.
- mentine legatura cu clientii(MITTAL STEEL pentru a afla necesarul comenzilor)
- mentine legatura cu responsabilii din productie si cei tehnici pentru sustinerea produselor din oferta Electroaparataj din punct de vedere al caracteristicilor tehnice si functionale.
- promoveaza produsele din oferta ELJ catre initiatorii cererilor de cumparare( personal care face cererile de necesar de aprovizionat)
- mediaza relatia dintre Electroaparataj si client (MITTAL)
- beneficiaza de un program flexibil

CERINTE

- cunostiinte bune in domeniul tehnic
- reale capacitati de comunicare
- atitudine proactiva
- motivatie
- seriozitate

BENEFICII OFERITE

OFERTA SALARIALA:
- 800 RON
- bonusuri in functie de performanta individuala
- telefon de serviciu

Companie 100% privata, lider cu traditie pe piata romaneasca a producatorilor de aparataj electric de joasa tensiune, aparataj electrocasnic, aparataj de instalatii si accesorii pentru autoturisme.