Programator

S.C. ATTOSOFT S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Programator in Delphi si baze de date client-server:
- analizarea cerintelor consilierului software;
- realizeaza proiectului de implementare si a specificatiilor tehnice;
- programarea in Delphi si in baza de date tehnologie client server;
- verificarea codului sursa corespunzator cu cerintele initiale.

CERINTE

- Experienta in programare orientata obiect, medii de dezvotare vizuala integrate;
- Capacitatea de a elabora proiect de implementare si de a urmari rezultatele ca fiind realizarea cerintei initiale;
- Abilitati de automobilizare, lucru in echipa, comunicare;
- Gandire analitica si capacitate de sinteza, atentie la detalii, pasiune pentru programare;
- Orientare catre rezultate si respectarea termenelor;

Constituie avantaje :
- Diplome sau certificari pentru domeniul IT;
- Recomandari sau alte referinte;
- Cunostiinte SQL, Oracle, MsSQLServer, sau orice sistem de gestiune al bazelor de date tehonologie client-server, orice mediu de dezvoltare integrat, orice alte cunostinte pentru instrumente de analiza si proiectare;
- Cunostintele sau experienta in proiectarea sau chiar analiza de sisteme integrate pentru gestiunea intreprinderii (CRM) ;
- Disponibilitate pentru lucru sub presiune (cerinte si termene).

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru performant si profesionist.
Posibilitatea de a invata continuu, de evolutie profesionala si personala.
Pachet salarial motivant.
Bonusuri corelate cu performanta, evaluarea corecta si concreta.
Posibilitatea, conform valorilor companiei, de a evolua in statutul valoric direct proportional cu rezultatele, competenta si loialitatea (a valorii rezultate din munca proprie).

AttoSOFT S.R.L. realizeaza program / programe de contabilitate, gestiune, salarii, financiar-contabile, CRM, mijloace fixe, ERP, OLAP, Business Intelligence, automatizarea fortei de vanzare, productie, leasing, restaurant, hotel, gestionare parc auto, schimb valutar. De asemenea, ofera atat servicii de personalizare a programelor sale, cat si crearea de alte aplicatii software la comanda. Toate modulele: contabilitate, salarii, gestiune, mijloace fixe, productie, rapoarte manageriale, OLAP, Business Intelligence sunt usor de folosit, cu un design atractiv, creat pentru a reduce semnificativ timpul de lucru al firmelor client.