PHP (sau RubyOnRails) DEVELOPER - locatia Sibiu

RECRUT'ART

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltare si intretinere de aplicatii web pentru clientii companiei.
Cercetare si implementare de noi tehnologii, standarde si tendinte in programarea web.

CERINTE

Experienta relevanta in dezvoltarea de aplicatii web
Absolvent al unei facultati de profil
Cunostinte solide de PHP sau RubyOnRails
Cunostinte foarte bune de HTML, CSS, Javascript si JQuery framework
Persoana responsabila si cu spirit de initiativa
Limba engleza - avansat

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Posibilitatea optarii intre PFA sau carte de munca (la alegerea angajatului)
Dezvoltarea carierei intr-un companie in continua dezvoltare

RECRUT'ART (www.recrutart.ro) impreuna cu clientul sau, companie din Sibiu activa in domeniul IT, anunta selectia pentru pozitia de PHP (sau RubyOnRails) DEVELOPER.
Asteptam aplicatiile dumneavoastra fie prin intermediul acestui anunt, fie direct la adresa office@recrutart.ro.