OSPATAR / AJUTOR DE OSPATAR

RESURSE UMANE Recrutare & Selectie

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESURSE UMANE, furnizor de servicii de recrutare si selectie, recruteaza pentru clientul sau HOTEL *** & RESTAURANT situat pe Faleza Dunarii:

OSPATAR cu urmatoarele responsabilitati:

- Intampina clientii restaurantului/terasei;
- Cunoaste si promoveaza produsele din meniu; Oferirea de sugestii si recomandari privind produsele din meniu;
- Servirea amabila si atenta a clientilor;
- Raspunde de incasarea notelor de plata si predarea banilor;
- Are in subordine un ajutor de ospatar de a carui activitate raspunde;

CERINTE

- Experienta pe un post similar;
- Curs de ospatar;
- Amabil, comunicativ, spontan, atent la detalii;
- Memorie vizuala dezvoltata;
- Indemanare si dexteritate in manuirea dotarilor si servirea preparatelor;

BENEFICII OFERITE

PROGRAM de LUCRU - 18H/ZI, a doua zi libera + 2 zile libere/luna;

SE OFERA:

- SALARIU ATRACTIV + BONURI VALORICE
- REALE SANSE DE PROMOVARE
- MEDIU DE LUCRU MODERN si PLACUT

SERVICII de Recrutare si Selectie pentru pozitii entry level, Recrutare si Selectie EXECUTIVA exclusiv pentru pozitii de middle si top management. Administrare optima de personal. Training pentru dezvoltarea abilitatilor personale.

RESURSE UMANE ROMANIA
GALATI, Business Center, etaj 1, camera 5 - 6.

web: www.rsumane.ro

*** Aplicatia dumneavoastra la acest anunt precum si transmiterea CV-ului pe adresele de e-mail anuntate implica acordul dumneavoastra in ceea ce priveste vizualizarea, analizarea si procesarea datelor dumneavoastra personale de catre reprezentantii RESURSE UMANE si de catre partenerii nostri.