Operatori Call Center (lb. italiana)

ArenaJobs

Job expirat

RESPONSABILITATI

galati@arenajobs.ro
ArenaJobs recruteaza operatori call center - limba italiana (punct de lucru Galati) pentru unul din clientii sai, o companie recunoscuta pe plan national si international pentru calitatea serviciilor oferite.

CERINTE

Candidatul ideal trebuie:
- sa detina cunostinte de limba italiana (nivel mediu);
- sa fie o persoana dinamica, cu initiativa;
- sa poata lucra in echipa si sa fie orientat spre rezultate;
- sa fie disponibil pentru program in ture.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- Pachet salarial atractiv (se discuta la interviu) + bonuri de masa;
- Mediu de lucru placut;
- Training si pregatire de specialitate;
- Program de lucru in ture (ideal pentru studenti).

Asteptam CV-urile celor interesati la galati@arenajobs.ro

ArenaJobs este o firma internationala de resurse umane activa in Romania din anul 2007. Serviciile noastre includ recrutare, munca temporara si training. Vizitati site-ul nostru www.arenajobs.ro pentru mai multe informatii.