Operator Facturare

EuroVial Lighting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Incaseaza numerarul rezultat din vanzari de la magazinele si depozitele societatii si verificarea platile in numerar.
- Efectueaza diferite plati cum ar fi sume de bani pentru cheltuielile zilnice sau pentru depunerea la banci.
- Efectueaza indosarierea facturilor si avizelor, raspunzand de arhivarea acestor documente.
- Gestioneaza arhiva societatii.
- Realizeaza distribuirea documentelor fiscale: facturi, avize, chitante, monetare, bonuri de consum s.a. si inregistreaza in fisa de magazie a formularelor cu regim special miscarea acestora.

CERINTE

- Studii medii /de preferinta economice
- Minim 1 an
- Cunostinte de contabilitate primara,
operare PC
- Capacitati de analiza si sinteza, spirit de observatie, atentie, persoana ordonata.

S.C. EURO VIAL LIGHTING S.R.L. are ca domeniu de activitate distributia de materiale si echipamente electrice. Prin promovarea calitatii si a profesionalismului am devenit reprezentanti ai celor mai importanti producatori.
S.C. EURO VIAL LIGHTING S.R.L. are sediul in Constanta si filiale in alte 5 orase: Bucuresti, Galati, Brasov, Iasi, Craiova.
Activitatea si serviciile oferite de Euro Vial se desfasoara dupa o procedura riguros stabilita, in acest sens obtinandu-se certificarea calitatii serviciilor ISO 9001:2000 de la o companie de audit