OPERATOR DISPECER

MAIRON

Job expirat

RESPONSABILITATI

Monitorizează permanent activitatea în zonele atribuite folosind echipamentele de supraveghere digitală și video (CCTV)
Actualizează informațiile în aplicația de monitorizare prin GPS a parcului auto
Monitorizează informațiile din aplicația GPS conform procedurilor
Întocmeşte rapoarte ale activităţii de monitorizare la cererea superiorilor
Consemnează problemele legate de activitatea de serviciu și comunică situațiile de alertă conform procedurilor interne
Face propuneri de îmbunătățire în zona de competență
Păstrează confidențialitatea informațiilor

CERINTE

Studii medii
Cunoștințe operare PC
Familiar cu pachetul Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
Abilități de colectare, prelucrare, organizare, analiză și sinteză a informației
Spirit de observație, Meticulozitate, Loialitate
Spirit tehnic, Bune abilități de comunicare
Experiență în domeniu constituie avantaj

CV-ul si foto se pot trimite si la adresa de e-mail recrutare@mairon-galaţi.ro sau se pot depune la sediul firmei din Galaţi , Str. Drumul de centură, Nr. 59, cu subiectul “Operator dispecer sisteme de monitorizare”

Important! Numai persoanele contactate vor fi contactate.

BENEFICII OFERITE

Posibilitatea dezvoltării profesionale in cadrul unei companii dezvoltate la nivel național

Distributie si procesare de produse metalurgice (tabla, profile, teava, otel beton, oteluri inoxidabile, oteluri cu destinatie speciala). Productie teava sudata, debitare tabla groasa cu oxigaz si plasma, debitare si fasiere tabla subtire, fasonare otel beton din colaci si din bare, carcasare. Comert produse petroliere si ingrasaminte chimice. Comert exterior, transport.
- Marcile reprezentate: MAIRON
- Provenienta capital: Romanesc

Site-urile firmei:
www.mairon.ro si www.mairon-tubes.ro