Montator tamplarie PVC si geam termoizolant - Galati

CASA NOASTRA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- asigurarea in bune conditii a montajului ferestrelor din PVC si a usilor cu garantarea unei bune functionari;
- folosirea instrumentelor de lucru adecvate pentru fiecare tip de lucrare;
- asigurarea transportului in bune conditii a lucrarii la domiciliul clientului;
- incasarea banilor de la client;
- predarea banilor incasati catre departamentul de contabilitate;
- asigurarea semnarii de catre client a documentelor (procesul de predare-primire a lucrarii, a formularului de evaluare a calitatii lucrarii).

CERINTE

- absolvent studii medii (minim);
- carnet conducere categoria B;
- experienta in domeniul tamplariei PVC constituie avantaj;
- politicos cu clientii;
- domiciliul stabil in Galati.

BENEFICII OFERITE

-mediu de lucru dinamic alaturi de o echipa tanara;
-echipament de lucru;
-pachet salarial atractiv (salariu fix + procent);
-bonuri de masa.

Casa Noastra inseamna 13 ani de experienta, o retea de peste 84 de magazine in 44 de orase din tara, o echipa de peste 700 de oameni dedicati, o cifra de afaceri de 25 milioane euro pentru anul 2007 si o investitie de 45 milioane euro pe parcursul aceluiasi an, prin care compania opereaza cea mai mare capacitate de productie de ferestre si usi din PVC din Sud-Estul Europei.

Casa Noastra cauta oameni indrazneti, pasionati de munca lor si dornici de performanta.

www.casanoastra.ro
www.qfort.ro