Manager logistica-Galati

MAIRON

Job expirat

RESPONSABILITATI

-optimizarea si monitorizarea activitatii flotei proprii
-gasirea de solutii pentru activitatea de transport auto, feroviar si maritim, atat national cat si international
-optimizarea activitatii de depozitare marfa in functie de flux
-mentinerea relatiei cu autoritatile
-coordonarea activitatii de intretinere si reparatii
-stabilirea si implementarea indicilor de performanta
-gestionarea sistemului de monitorizare flota prin GPS

CERINTE

-studii superioare finalizate
-cunostinte MS Word, Excel,Power Point,access-nivel mediu
-cunostinte de limba engleza-nivel avansat
-experienta relevanta pe o pozitie similara de minim 2 ani care sa cuprinda toate activitatile din descrierea postului

BENEFICII OFERITE

pachet salarial atractiv si oportunitatea dezvoltarii unei cariere in cadrul unei companii de renume national.

Distributie si procesare produse metalurgice (tabla, profile, tevi, inox, oteluri speciale) fasonare otel beton din colaci si din bare, comert exterior, transport.
- Marcile reprezentate: MAIRON
- Provenienta capital: Romanesc
- Actionariat: Diverse

Site-ul firmei:
www.mairon.ro