MANAGER FINANCIAR

TRENKWALDER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este un important grup de firme din Galati, care activeaza in domeniul ospitalitatii si turismului.

Responsabilitati:
- stabileste strategiile de investitii pe termen lung ale companiei;
- pregateste studii de fezabilitate si sugestii de finantari pentru dezvoltarea companiei;
- urmareste analizele financiare ale companiei pentru identificarea posibilitatilor de sustinere economica a proiectelor de dezvoltare;
- dezvolta si supervizeaza implementarea planurilor de afaceri din punct de vedere financiar.

CERINTE

- studii superioare in domeniul economic (domeniul financiar-bancar constituie un avantaj);
- experienta pe o pozitie similara de minim 3-5ani;
- limba engleza la nivel avansat;
- cunostinte avansate de MS Office;
- permis auto categoria B.

BENEFICII OFERITE

- Se ofera pachet salarial avantajos;
- Oportunitatea dezvoltarii profesionale intr-un mediu profesionist.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Baia Mare, Oradea si Iasi.