MANAGER DE PROIECT

ZIROMA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

DACĂ:
• vorbeşti fluent limba română
• ai studii superioare
• deţii cunoştinte de operare în MS Office
• ai experienţă în conducerea unei echipe - minim 2 ani
• eşti disponibil pentru un program full time

Atunci această ofertă este pentru tine!

CERINTE

Cerinţe faţă de candidat:
• abilităţi de comunicare,
• abilităţi interpersonale,
• angajament faţă de munca efectuată,
• independenţă şi determinare,
• orientare spre rezultate,
• capacitatea de a motiva echipa

BENEFICII OFERITE

Îti oferim:
• posibilitatea de a dobândi experienţă într-o companie modernă,
• pachet complet de instruire şi şcolarizare iniţială,
• salariu competitiv de bază şi bonusuri atractive,
• instrumentele necesare pentru a efectua activitatea,
• oportunitate de dezvoltare profesională în structura firmei.

ZIROMA SRL -angajeaza manager de proiect pentru implementare proiect POR. ZIROMA SRL- este o companie infiintata in 1995, domeniul de activitate fiind furnizarea si montarea de porti si garduri din aluminiu, usi sectionale de garaj si industriale, rulouri si automatizari pentru cai de acces.