Manager Audit Intern

SC LEGATO SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Elaboreaza proceduri de lucru
- Coordoneaza activitatea punctelor de lucru in vederea intocmirii
documentelor in programul de gestiune, din punct de vedere economic si al programului informatic
- Urmareste modul de implementare si respectare a Regulamentului Intern, al procedurilor de lucru si dispozitiilor legale
- Efectueaza cercetari disciplinare
- Efectueaza controlul preventiv al documentelor de contabilitate primara
- Analizeaza diverse rapoarte interne
- Reprezinta societatea in fata/in discutiile cu organele de control(Garda Financiara, Garda de Mediu si ANSVA)
-Alte responsabilitati conform fisei post

CERINTE

- Studii economice
- Disponibilitate pentru deplasari in tara
- Cunostinte operare PC
- Permis auto
- Experienta intr-un post similar constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial foarte atractiv
- Bonuri de masa
- Masina si telefon de serviciu

DESCRIEREA FIRMEI

DISTRIBUTIE