LACATUS MECANIC

ZIROMA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura fabricaţia la termen, în cantitatea planificată şi conform calităţii prescrise.
Respecta instructiunile de lucru. Lucreaza cu utilajul numai cu parametri de proces stabiliti.
Intervine la timp asupra schimbarilor de scule si dispozitive pentru asigurarea calitatii pieselor.
Respectarea si exercitarea atributiilor cu privire la protectia muncii si PSI

CERINTE

Studii de baza: liceu sau scoala profesionala
Experienta in lacatuserie
Abilitati de lucru in echipa
Atitudine pozitiva de lucru

BENEFICII OFERITE

Îti oferim:
• posibilitatea de a dobândi experienţă într-o companie modernă,
• pachet complet de instruire şi şcolarizare iniţială,
• salariu competitiv de bază şi bonusuri atractive,
• instrumentele necesare pentru a efectua activitatea,
• oportunitate de dezvoltare profesională în structura firmei

ZIROMA SRL -angajeaza lacatus mecanic pentru implementare proiect POR. ZIROMA SRL- este o companie infiintata in 1995, domeniul de activitate fiind furnizarea si montarea de porti si garduri din aluminiu, usi sectionale de garaj si industriale, rulouri si automatizari pentru cai de acces.