JOB MANAGER - GALATI

SC TRENKWALDER SOBIS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-mentinerea relatiei cu angajatii si clientii;
-participarea la diverse evenimente (targuri de joburi, etc.) pentru atragerea de candidati;
-sustinerea de interviuri de selectie.

CERINTE

-studii superioare;
-bune cunostinte de operare PC(MS Office);
-permis de conducere categoria B;
-experienta profesionala de minim 1 an.

BENEFICII OFERITE

-salariu atractiv;
-masina de seviciu;
-telefon mobil;
-posibilitate de dezvoltare profesionala in cadrul unei companii multinationale.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti si Constanta.