INSPECTOR ZONAL

SC SENSIBLU SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Monitorizeaza lucrarile de amenjare, preda si preia spatiul amenajat conform standardelor si planurilor ;
- Raspunde de autorizarea locatiilor din punct de vedere al autorizatiilor de constructie;
- Aigura monitorizarea ulterioara a locatiilor din punct de vedere al executiei contractului de antrepriza (garantii la lucrari) si al intretinerii curente;
- Identifica si implementeaza solutii de intretinere curenta a locatiilor din zona alocata;
- Gestioneaza in stransa legatura cu Managerul de constructii si intretinere, solutiile de intretinere in conditii de calitate a locatiilor din zona alocata.

CERINTE

- Studii superioare finalizate – avantataj studii tehnice;
- Experienta pe un post similar – minim 2 ani;
- Operare PC – nivel avansat;
- Disponibilitate la deplasari;
- Permis categoria B – conditie obligatorie;
- Persoana sociabila, comunicativa, orientata catre rezultate.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv.

Compania Sensiblu lider de piata, este singurul lant farmaceutic cu acoperire nationala. Face parte din grupul de firme A&D Pharma (unul dintre cele mai dinamice grupuri farmaceutice din Romania).