INSPECTOR RESURSE UMANE

SC Resurse Umane SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

PENTRU clientul nostru ce isi desfasoara activitatea in DOMENIUL PUBLICITAR recrutam INSPECTOR RESURSE UMANE cu urmatoarele responsabilitati:

- recrutarea si selectia personalului;
- integrarea noilor angajati;
- gestionarea dosarelor de personal;
- intocmirea, modificarea, suspendarea si incetarea contractelor individuale de munca;
- depunerea declaratiilor privind contributiile la bugetul de stat;
- completarea registrului general de evidenta al salariatilor ;
- administrarea bazei de date, evidenta a personalului utilizand PC-ul;

CERINTE

- atestat inspector resurse umane;
- experienta intr-o pozitie similara cel putin 1 an;
- cunostinte de operare PC ;
- cunostinte solide de legislatia muncii;
- excelente abilitati de organizare si comunicare;
- persoana atenta la detalii, dinamica, flexibila.

BENEFICII OFERITE

Salariu se negociaza la interviu.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si Selectie
Administrare Personal
Consultanta juridica
Training

RESURSE UMANE GALATI ROMANIA
str Lupeni, nr 2, etaj 1, camera 05 - 06
Tel: 0236 498885
e-mail: office@rsumane.ro