Inginer vanzari debutant

S.C. TRITON TOOLS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Importator si distribuitor scule, accesorii si aparatura industriala doreste dezvoltarea echipei actuale de Vanzari cu persoane dornice sa munceasca intr-un mediu dinamic si profesionist.

Responsabilitati:
- Promovarea produselor companiei la sediul clientului pe raza judetului Galati;
- Mentinerea si dezvoltarea permanenta a portofoliului de clienti;
- Oferirea de solutii optime pentru nevoile clientilor,
- Prezentarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele in domeniu;

CERINTE

- Studii superioare tehnice – cerinta obligatorie;
- Permis conducere – categoria B - cerinta obligatorie;
- Capacitatea de a trata clientii intr-un mod profesionist;
- Persoana orientata spre rezultate, capabila sa respecte termene limita si sa indeplineasca planurile de Vanzari, bun negociator;
- Bune cunostinte de utilizare PC;

BENEFICII OFERITE

Laptop, telefon mobil, tichete de masa;
- Bonus din vanzari in functie de realizari.

Dealer autorizat pentru marci recunoscute precum Bosch, Makita, Metabo, AEG, Atlas Copco, Telwin, Mahe, Selco, Stone, Enar, Karcher, Stanley, Unior, Hawera, Tytan, SC TRITON SRL asigura desfacerea unei game largi de produse prin intermediul punctelor de lucru din Constanta, Cernavoda, Galati, Urziceni si Ploiesti, cat si cu ajutorul retelei proprii de distributie. Alaturi de sculele electrice si de mana, Compania distribuie si o mare varietate de instalatii si aparatura industriala, elemente de asamblare, feronerie pentru lemn, PAL, PVC si aluminiu, accesorii pentru mobilier si decoratiuni interioare.

Triton doreste sa atraga in echipa sa persoane tinere, dornice sa munceasca intr-un mediu dinamic ?i profesionist.