INGINER - CONSTRUCTII CIVILE - GALATI

TRENKWALDER SOBIS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie privata, care proiecteaza si executa lucrari de constructii civile, industriale si agrozootehnice.

Responsabilitati:

- Coordonarea de lucrari pe santier;
- Organizarea activitatilor muncitorilor;
- Respectarea proiectului de constructie;
- Respectarea termenelor de livrare a lucrarilor;

CERINTE

- Absolvent al Facultatii de Constructii - civile/ industriale, drumuri si poduri
- Cunostinte Microsoft Office (Excel, Word, Microsoft Project);
- Cunostinte avansate de proiectare;
- Vechime intr-un post similar – minim 3 ani;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- oportunitate de dezvoltare profesionala;

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA. Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI. Va asteptam la sediile noastre din Sibiu, Bucuresti, Timisoara, Cluj Napoca, Arad, Brasov, Baia Mare, Oradea, Pitesti, Constanta, Ploiesti, Galati, Iasi.