gestionar piese schimb

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Evidenta activitatii si gestionarea stocului de marfa;
Receptioneaza marfa conform documentelor de receptie (factura fiscala, aviz expeditie, nota transfer, NIR);
Semnaleaza si inregistreaza neregulile constatate la receptia marfii;Participa la receptia calitativa si cantitativa a reperelor achizitionate;
Preluarea si gestionarea componentelor si a produselor achizitionate;
Eliberarea articolelor din magazie conform cu procedurile interne ale firmei;
Participa la realizarea periodica a inventarului articolelor din magazie;
Evidenta si gestiunea articolelor existente in stoc;
Propuneri de stoc minim si efectuarea necesarului de aprovizionare;
Evidenta, gestiunea si arhivarea documentelor de primire-predare a articolelor din magazie;
Sesizare probleme neconforme privind gestiunea catre conducere.
Prepara vopseaua auto functie de fiecare panton culoare de pe cartele.

CERINTE

- persoana organizata, perseverenta, cu bune abilitati de conducere
- asumarea responsabilitatii la locul de munca
- experienta in domeniu constitue avantaj

BENEFICII OFERITE

Se vor stabili in urma interviului.