Gestionar GALATI

Terra Romania Utilaje de Constructii srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura descarcarea, receptia si depozitarea marfii in conformitate cu standardele stabilite.
Asigura expeditia marfii pe baza ordinului de livrare.
Inregistreaza stocurile si miscarile stocului, folosind programul de gestiune.
Inventariere periodica stocuri.

CERINTE

Studii medii
Experienta anterioara 1-2 ani pe o pozitie similara
Cunostinte medii de operare calculator
Fara cazier
Persoana serioasa, proactiva, extrem de bine organizata si dinamica

BENEFICII OFERITE

- Salariu competitiv
- Posibilitate de dezvoltare si perfectionare in domeniu

TERRA ROMANIA este parte componenta a INDUSTRIE HOLDING si isi desfasoara activitatea in Europa Centrala si de Est. INDUSTRIE HOLDING este o firma europeana, orientata spre rezultate globale care utilizeaza eficient toate punctele forte ale organizatiei pentru asigurarea unei cresteri viitoare permanente. Sediul central al grupului este in Vösendorf, Viena, iar reprezentantele locale dispun de o flexibilitate mare pentru a fi cat mai apropiate de beneficiari. Grupul are prezenta locala sustinuta de competenta si experienta europeana in toate tarile din centrul si estul Europei!
Competentele noastre de baza sunt productia, vanzarea, inchirierea, intretinerea si finantarea masinilor pentru constructii, industrie si agricultura.
Obiectivul nostru este reliefat prin vointa de a obtine succese pentru o dezvoltare permanenta.