GESTIONAR

RESURSE UMANE Recrutare & Selectie

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea fondului de marfa aflat in patrimoniul societatii;
- Coordonarea si organizarea activitatii in depozit;
- Raspunde de gestiunea materialelor.

CERINTE

- Minim studii medii;
- Experienta pe un post similar constituie avantaj;
- Abilitati operare PC ;
- Fire dinamica si organizata;
- Cazier fara antecedente penale;
- Program de lucru - 8 ore / zi;
- Recomandari.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix motivant, in concordanta cu cerintele si responsabilitatile postului.

Consultanta pe probleme si politici de resurse umane, recrutare si selectie, administrare optima de personal.

RESURSE UMANE ROMANIA
GALATI
web: www.rsumane.ro

*** Aplicatia dumneavoastra la acest anunt precum implica acordul dumneavoastra in ceea ce priveste vizualizarea, analizarea si procesarea datelor dumneavoastra personale de catre reprezentantii RESURSE UMANE si de catre partenerii nostri.