DISPECER SERVICE IT

Agress Business Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Responsabil de receptia echipamentelor in service, dispecerizarea activitatilor si evidenta activitatilor
-Ofera consultanta clientilor referitoare la problemele cu care acestia se confrunta
- Urmareste procesul de reparatie
-Mentine in permanenta legatura cu clientul
-Participa la analiza reclamatiilor clientului

CERINTE

Persoana comunicativa, capabila sa gestioneze eficient relatiile cu clientii
- Persoana organizata, serioasa, cu capacitatea de a rezolva probleme
- Abilitati in stabilire de prioritati si delegare
- Orientare catre piata produs si client
- Studii superioare
-Cunostinte avansate IT
- Cunostinte de limba engleza

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant
- Lucru intr-o echipa tanara dinamica si profesionista

AGRESS BUSINESS COMPANY furnizeaza solutii IT&C din 1997. Suntem o echipa tanara, dinamica formata din 150 de colegi si reprezentam orasul Galati in alte zece orase din tara. Cu o retea formata din 21 magazine de specialitate, asistate de centre de service GSM si IT, am castigat increderea clientilor si partenerilor nostri.