DIRECTOR SUCURSALA PROFIL DISTRIBUTIE IT&C

Aline Distribution

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gestionarea activitatii sucursalei;
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor profesionale la nivelul clientilor societatii;
- construirea echipei in subordine ( recrutare, training si evaluare permanenta );
- intocmire de rapoarte lunare si saptamanale specifice;
- identificarea de noi clienti si contributia la crestearea vanzarilor societatii;
- propune oferte speciale ( schimbari de pret, strategie, etc );
- propune achizitii.

CERINTE

- experienta intr-o functie similara, de preferinta intr-o companie de profil;
- abilitati de sales;
- abilitati de team leader;
- abilitati de comunicare, negociere si lucru in echipa, experienta in utilizarea unor programe de contabilitate si gestiune ( BORG de preferat ) constituie avantaj;
- experienta operare PC;
- cunostinte despre produsele hardware;
- usurinta in a invata noi cunostinte de natura tehnica;
- concentrare , atentie si responsabilitate in ceea ce face;
- dorinta de promovare.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru dinamic si motivant;
- retributie lunara motivanta;
- bonusuri in functie de nivelul vanzarilor.

Firma de distributie nationala de componente de calculator cu sucursale in Iasi, Brasov, Cluj, Oradea, Timisoara, Ploiesti, Galati, Craiova, Constanta.