DIRECTOR ECONOMIC

RESURSE UMANE Recrutare & Selectie

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvolta si revizuieste sistemele financiare pentru a raspunde nevoilor societatii;
- intocmeste si elaboreaza raporturi financiare;
- mentine controlul si evidenta debitorilor si creditorilor;
- mentine controlul si evidenta platilor si incasarilor
- asigura , urmareste si verifica efectuarea corecta si la timp a inregistrarilor contabile
- supervizeaza inchiderea conturilor contabile si a bilanturilor semestriale si anuale;
- elaboreaza analiza contului de profit si pierdere
- completeaza registrele obligatorii;
- mentinerea relatia cu autoritatile de audit, control si taxe;

CERINTE

- studii superioare economice;
- cunostinte si experienta relevanta in domeniul economic;
- experienta minim 1 an pe un post similar;
- experienta in analiza financiara;
- experienta in relatiile cu autoritatile fiscale;
- cunoasterea foarte buna a legislatiei in vigoare;
- cunostinte solide de operare pe calculator;
- abilitati manageriale;
- gandire analitica;
- personalitate puternica, bine organizata.

SERVICII de Recrutare si Selectie pentru pozitii entry level, Recrutare si Selectie EXECUTIVA exclusiv pentru pozitii de middle si top management. Administrare optima de personal. Training pentru dezvoltarea abilitatilor personale.

RESURSE UMANE ROMANIA
GALATI
web: www.rsumane.ro

*** Aplicatia dumneavoastra la acest anunt precum si transmiterea CV-ului pe adresele de e-mail anuntate implica acordul dumneavoastra in ceea ce priveste vizualizarea, analizarea si procesarea datelor dumneavoastra personale de catre reprezentantii RESURSE UMANE si de catre partenerii nostri.