Coordonator vanzar

Cosmetics Oriflame

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza produsele clientilor companiei sau produselor companiei angajatoare
- realizeaza receptia produselor si a documentatiei aferente
- monitorizeaza activitatea concurentei la acest nivel
-dornic de castiguri cat mai mari
- Gasirea de potentiali clienti.
- Strangerea comenzilor de la acestia.
- Acordarea de consultanta si recomandari.
- Achitarea facturilor in timp util, maxim 20 zile

CERINTE

- aptitudini de comunicare si negociere
- abilitati organizatorice
- capabil sa lucreze in echipa
- utilizarea Internet-ului
- studii medii
- fara experienta

BENEFICII OFERITE

- se ofera bonusuri in perioada promotiilor si in functie de comenzile date
- se ofera posibilitatea promovarii in cadrul companiei
- Libertatea de a alege propriul program.
- Castiguri atragatoare intre 23-35% din valoare comenzii.
- Bonusuri pentru reprezentanti constand in produse cadou.
- Posibilitati reale de avansare

Oriflame este o companie care vinde produse cosmetice pentru o ?ngrijire natural? a pielii, prin intermediul unei for?e de v?nz?ri independent?, ?n afara circuitului tradi?ional al magazinelor de desfacere cu am?nuntul.

V?nzarea direct? este metoda de distribu?ie a viitorului: Produse de calitate la pre?uri accesibile, servicii personalizate ?i timp petrecut ?n mod pl?cut.

Prin acest sistem eficient de distribu?ie, produsele ajung la consumatorul final direct din fabricile Oriflame sau prin intermediul Consultan?ilor autoriza?i de companie sau direct la Consumatorul Oriflame.

?n acest mod, se reduc costurile mari datorate chiriilor pentru spa?ii, cheltuielile cu salariile ?i cu utilit??ile necesare func?ion?rii unui magazin.

F?r? parc?ri aglomerate, s?mbete pierdute, av?nd mai mult timp pentru cei din jurul t?u ?i mai mult timp pentru tine!

Po?i alege produse pentru ?ntreaga familie din \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"vitrina\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" unui singur \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"magazin\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" - catalogul nostru, ?n orice moment, oriunde te-ai afla.

Pagina noastr? de web ??i va deschide u?a spre un univers care te va ?nc?nta!

Oriflame crede c? \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"este u?or s? ar??i bine\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\" dac? crezi ?n tine!

Mai mult dec?t sfaturi cosmetice, o deschidere c?tre autocunoa?tere prin comunicare cu oameni ca tine.

?n v?nzarea direct?, nevoile ?i a?tept?rile tale sunt pe primul loc!